Blog

Blog ze světa spánku

Rady, tipy, návody - vše, co o spánku, postelích, roštech, matracích a doplňcích potřebujete vědět.

A o čem si zde můžete přečíst?

Nejnovější články

Jak vybrat správnou postel?

Věděli jste, že v posteli strávíte zhruba třetinu svého života? Pravděpodobně ano. Málokdo si to ale uvědomuje při samotném výběru lůžka. Kvalita spánku ovlivňuje naše fyzické zdraví i psychickou pohodu, a tudíž i celkovou radost ze života. Buďte si jistí, že při volbě postele nenecháte nic náhodě – odpovězte si na 5 zásadních otázek a vyberte tu ideální postel pro vás i vaše blízké!

Celý článek →

Kdy je čas na výměnu matrace?

Kvalitní matrace je základem pro zdravý spánek. Neplatí však, že stačí jednou investovat a máte nadosmrti vystaráno. Vaše spánkové preference se s časem mění, stejně jako kondice matrace – přečtěte si, kdy a proč je pravý čas pořídit si novou.

Celý článek →

Jak na spánek při bolesti zad

Bolest zad dnes trápí valnou část populace a řadí se tak mezi nejrozšířenější civilizační nemoci. Pozitivní však zůstává, že jen málokdy jsou potíže se zády způsobené vážnými zdravotními problémy. Mnohem častější příčinou bolesti je špatné držení těla, nekvalitní matrace nebo například dlouhodobý stres.
V tomto článku se zaměříme na bolesti zad související se spánkem. Možná vás překvapí, jak málo stačí k tomu, aby se vaše trápení postupně zmírnilo, nebo zcela vymizelo.

Celý článek →

Podělte se o užitečné rady, tipy a triky s přáteli

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás