Nebojte se nákupu postele přes internet

Nakupování oblečení, obuvi, spotřebičů a jiných drobných věcí v e-shopech je trendem poslední doby. Nákupů rozměrnějších věcí, jako je nábytek, se ale stále trochu obáváme. Pojďme si ukázat, že s námi strach mít nemusíte! Děláme vše pro to, abyste si váš vysněný produkt mohli vybrat z pohodlí domova, nemuseli řešit dovoz k vám domů, ani následnou montáž. Co děláme pro váš komfort?

Nebojte se koupě postelí přes internet

Spolupracujeme s osvědčenými výrobci

Naše postele i matrace pochází od českého renomovaného výrobce, firmy BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., která je ve svém oboru největším výrobcem lehacího nábytku v České republice a na trhu je již přes 30 let. U svých výrobků dbá především na design, kvalitní zpracování a funkčnost. Všechny výrobky navíc pyšně nosí značku Český výrobek.

Vaši vysněnou postel si můžete nakonfigurovat

Líbí se vám design postele, ale rádi byste jinou matraci, rošt, látku či nožičky? S námi je to možné. V detailu produktu si svou postel můžete „poskládat“ dle sebe. A pokud máte další specifické požadavky, jako například změnu výšky čela, neváhejte se nám ozvat. Naše telefonistky vám vždy rády poradí s výběrem, prověří technické možnosti a poskytnou vám všechny potřebné informace.

Konfigurace postele

Obsáhlý popis produktů a detailní fotky

Mít dostatek informací je základ. Snažíme se o to, abychom vám o produktech poskytli vyčerpávající informace a ulehčili vám tak výběr. Proto uvádíme nejen základní informace o produktu, ale například i informace o rozměrech, použitých materiálech či úložném prostoru. U výrobků také najdete montážní návody či další informace. Také u fotografií produktů se snažíme o to, abyste měli jasnou představu, jak výrobek vypadá, proto jej fotíme v několika variantách, se zaměřením na detaily či doplněné o dekorační prvky.

Boxspring Samara v interiéruBoxspring Samara s polštáři a přehozem

Boxspring Samara, ukázka polohováníBoxspring Samara detail čela

Vzorky látek zasíláme zdarma

Pokud si chcete být jistí správnou volbou odstínu látky či si chcete sladit váš interiér do posledního detailu, rádi vám zašleme vzorky vámi vybraných látek zdarma. Můžete si tak sáhnout nejen na materiál, ale přiložit si látku třeba k vašemu nábytku či tapetě a získat tak jasnou představu o tom, zda se vám látka do vašeho domova hodí.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUČNÍ DOBA NA VYBRANÉ MATRACE

U vybraných matrací můžete využít prodlouženou záruční dobu na matracové jádro. Prodloužená záruka se vztahuje na všechny matrace z řady Premium Line, u ostatních matrací sledujte informace v parametrech výrobku: 

záruka

Na vaší spokojenosti nám záleží

Pozitivní zpětná vazba je naší největší odměnou. Spokojenost našich zákazníků je pro nás alfou a omegou, proto neustále pracujeme na zlepšování kvality našich výrobků i služeb. To, že se svou práci snažíme dělat dobře dokazují i hodnocení v detailech produktů či na srovnávacích portálech. I u nás se samozřejmě občas objeví problémy, stavíme se k nim ale čelem, snažíme se z nich poučit a eliminovat je v budoucnu.

Image 7Image 8

Doručení vám zajistíme zdarma až domů

Řešíte, jak postel vyzvednout a odvézt? Musíte si půjčovat vozík či shánět pomoc známého? U nás to vyřešíme za vás. Abychom vám zajistili maximální možný komfort, máte u nás dopravu postelí či matrací zajišťovanou naším e-shopem zdarma. Naši technici vám výrobek přivezou na vámi udanou adresu a složí ho za první zavřené dveře.

Zajistíme vám vynášku přímo do ložnice i montáž

Pokud chcete mít nákup naprosto bez starostí, můžete si objednat i službu vynášky a montáže. Naši technici vám postel vynesou přímo na určené místo a během několika málo minut smontují. Vy se tak nebudete muset trápit ani s nošením výrobku, ani s montáží podle návodu.  Jak takový dovoz postele a jeho montáž vypadá se můžete podívat na videu:

vaši starou postel odvezeme

Nevíte co se starou postelí? Problém vyřešíme za vás. V případě, že si objednáte novou postel bez vynášky se službou likvidace, připravte nám vaši starou postel za první uzamykatelné dveře a my ji odvezeme. Pokud si objednáte službu likvidace a postel, kterou budete chtít vynést přímo do bytu/domu a smontovat ji, naši technici vaši starou postel nejprve rozmontují, zabalí a odnesou. 

Jsme tu pro vás

Naše zákaznická linka je tu pro vás. Neváhejte se nám ozvat telefonicky, e-mailem či využijte možnosti online chatu. Naše příjemné referentky vám rády poradí s výběrem a zodpoví vaše dotazy.

Nabízíme nejen záruční, ale i pozáruční servis

Vypršela vám záruční lhůta a potřebujete pomoci? Na nás se můžete obrátit i po jejím uplynutí, zajišťujeme totiž také pozáruční servis. Stačí, když nás zkontaktujete a naši referenti vám již poradí, jak dále postupovat.

PRODLOUŽENÍ TERMÍNU VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Nabízíme vám prodloužený termín na vrácení zboží. Nyní produkty můžete vrátit až do 30 dnů od vašeho nákupu (ze zákona je stanoveno pouze 14 dnů). 

Odborné články

Dostatek informací se vám snažíme poskytnout nejen ve formě popisu u detailu produktu. Na našem e-shopu v sekci „Blog“ naleznete také spoustu článků o jednotlivých produktech, důležité rady a tipy či zajímavou inspiraci, která stojí za přečtení.

Kelly_Aston 23 Lagoon

Jak vybrat postel?

Celý článek →

Jak vybrat matraci

Jak vybrat matraci?

Celý článek →

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás