Velký letní výprodej

Využijte velkých letních slev a pořiďte si postel či matrace za hubičku!

Velký letní výprodej - slevy až 52 % | Doprava zdarma

PODROBNÉ PODMÍNKY AKCE „LETNÍ VÝPRODEJ“

I.  ÚVODNÍ USTANOVENÍ

 1. Obchodní společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., IČ 26259842, DIČ CZ26259842, sídlem Brumovice 410, 691 11 Brumovice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3642, (dále jen „BLANÁŘ NÁBYTEK“) organizuje v termínu od 1.7. 2020 do 23:59 hodin dne 31.7. 2020 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „LETNÍ VÝPRODEJ“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce postel.cz/letni-vyprodej.

II. DEFINICE

 1. Kampaň platí na e-shopu postel.cz na neakční zboží.
 2. Sleva se vypočítává z původní prodejní ceny zboží. Původní prodejní cena je uvedena na v detailu produktu, a to v řádku Původní cena.

 III. PRŮBĚH AKCE

 1. BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. v rámci Kampaně nabízí vybrané zboží za zvýhodněnou cenu se slevou až 52%.
 2. Zákazník nemá právní nárok na objednané zboží v případě, že zboží bude vyprodané, po učiněné objednávce a její akceptaci nebude zboží již dostupné, a/nebo zvýhodněná cena bude na určité zboží poskytnuta v omylu. V uvedených případech si BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. vyhrazuje právo stornování učiněné a uhrazené objednávky.
 3. Uplatnění zvýhodněné ceny zboží v Kampani je podmíněno řádným dokončením objednávky a řádným uhrazením provedené objednávky.
 4. Na zboží nabízené za zvýhodněnou cenu v rámci Kampaně nelze uplatnit žádné jiné cenové zvýhodnění, výjimku tvoří slevové kódy, které zákazník získal díky předchozímu nákupu. Slevu nelze vyplatit v hotovosti. Slevu není možné kumulovat. Sleva neplatí na již uzavřené kupní smlouvy. Sleva se nevztahuje na zboží označené „Akce“.
 5. Pokud má produkt nastavenou akční variantu a je označen ikonou „Akce“, tak platí akční cena, která je nastavena na dané variantě.
 6. Při objednávání zboží nabízeného v Kampani je zákazník povinen postupovat v souladu s obchodními podmínkami a předmětnými podmínkami Kampaně.

IV. ZÁVĚREČNÁ UJEDNÁNÍ

 1. BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě Internet a za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
 2. BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. si vyhrazuje právo Kampaň zkrátit, přerušit nebo zrušit či měnit podmínky Kampaně, a to i bez udání důvodu.
 3. Zákazník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.
 4. Tyto podmínky Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.

 

V Brně dne 26. 6. 2020, BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s.

Nenašli jste postel podle svých představ?

Kontaktujte nás